O nás

Zrealizujeme představy o vašem bydlení

O nás


Naše mateřská a partnerská společnost Trend Fortis za krátkou dobu prošla rychlým vývojem a prosadila se především v zateplování obvodových plášťů, opravování historických fasád a přilehlých objektů budov. V našem oboru působíme již více než 10 let, zakázky provádíme v co nejkratším termínu a k maximální spokojenosti zákazníka.

Našim cílem je vytvořit kvalitní a moderně vzhlížející vzhled domů. Při práci dodržujeme maximální možnou čistotu a pořádek na staveništi. Po dokončení zakázky po sobě nenecháme stopy zaschlých omítek, zbytky stavebních materiálů, ani jiný nepořádek.

Flexibilita, zodpovědný a proaktivní přístup

Jak pracujeme?


Díky mnohaletým zkušenostem našich pracovníků jsme zrealizovali desítky zakázek a získali spoustu spokojených zákazníků. Jsme flexibilní, zároveň však vždy dbáme na přesnost a důslednost. Proto věnujeme velkou pozornost důkladnému proškolení našich montérů, sledujeme aktuální trendy a nové technologie v našem oboru.

Rádi vám sestavíme nezávaznou kalkulaci na základě konkrétních požadavků. Na osobní schůzce poté doladíme veškeré detaily a časový harmonogram. Uvědomujeme si důležitost dodržení stanovených termínů a nepřekročení rozpočtu, proto věnujeme velkou pozornost přípravné fázi celého projektu.


Zakázka byla provedena na výbornou, dle dohodnutého časového harmonogramu, kvalitně a také v rámci domluvené ceny. To mě přimělo k tomu, že jsme zakázku rozšířili o další práce.

Martin Sychrovský

Zaujala vás naše nabídka?
Zašlete nám nezávaznou poptávku...

RYCHLÁ POPTÁVKA